V posledních dnech se objevily nové indicie, které by mohly pomoci luštit Kazmovu šifru.

  • Na webových stránkách www.miliondolaru.cz se objevila nová zábavná hra, která by mohla obsahovat další nápovědy.
  • Na betonovém monumentu se objevily nové symboly.
  • Kazma sám vydal video, ve kterém naznačuje, že šifra má spojitost s jeho minulými projekty, jako je například One Man Show.

Analýza nových indicií

Zábavná hra na webových stránkách www.miliondolaru.cz je poměrně složitá a vyžaduje znalost různých oblastí, jako je historie, geografie, matematika nebo umění. To naznačuje, že šifra bude také poměrně náročná.

Nové symboly na betonovém monumentu jsou složitější a abstraktnější než ty původní. To může znamenat, že šifra bude také složitější a obtížnější k rozluštění.

Kazmovo video naznačuje, že šifra má spojitost s jeho minulými projekty. To by mohlo znamenat, že se v šifrě objeví odkazy na jeho předchozí pořady nebo videa.

Nové indície ukazují, že Kazmova šifra bude ještě složitější a náročnější k rozluštění, než se původně zdálo. Lidé, kteří se chtějí zúčastnit soutěže o milion dolarů, by se měli připravit na to, že je čeká náročný úkol.

Zde je několik dalších tipů, které by mohly pomoci luštit Kazmovu šifru:

  • Pečlivě si prohlédněte film ONEMANSHOW: The Movie.
  • Analyzujte symboly na betonovém monumentu.
  • Prozkoumejte Kazmovy předchozí projekty.
  • Připojte se k online komunitě lidí, kteří se snaží rozluštit šifru.

Kdo vyhraje?

O tom, kdo vyhraje Kazmovu soutěž, se zatím neví. Hra o milion dolarů se koná v období od 15.08.2023 do doby, než některý ze Soutěžících vyhraje, nejpozději však do doby než odpočet na sloupu s 90 betonovými kostkami, na nějž je odkazováno ve Filmu a jenž je umístěn na území České republiky v blízkosti obce Lysá nad Labem, klesne na číslo 0. V momentě, kdy na tomto Sloupu klesne odpočet na 0, Soutěž končí.

Nové indicie jak vyhrát milión dolarů

2 komentáře u „Nové indicie jak vyhrát milión dolarů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *