Nový film kazmy ke stažení zde ONEMANSHOW: The Movie ke stažení zdarma

ONEMANSHOW: The Movie ke stažení

Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do českých kin. Tento unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě vezme diváky daleko za hranice filmového plátna až do opravdové reality.

Kazma vytvořil film. Jde do kin a bude ke stažení

Po delší odmlce se na scénu vrací Kamil Bartošek aka Kazma (OneManShow). Natočil nový celovečerní film „The Movie“ za 72 mil. korun. Všichni si vzpomínají na jeho soutěž, kde zakopal své auto a lidem dával indicie, kde ho najít. Spousty kontroverzí střídaly problémy. Byla to ale zábava.

Kazmův film půjde do kin co nevidět, přesněji v létě 17.8.2023. Produkce trvala bezmála 4 roky a jak známe Kazmu, můžeme se těšit na smršť pranků. Co bude přesně obsahem filmu zatím není jasné. Co ale jasné je, že bude na českých serverech ke stažení.

Nyní si musíme počkat na oficiální informace. Mimo jiné vznikla drobná nápověda na síti Tik Tok – Kazma přejmenoval svůj účet na The Final Game. Můžeme z toho usoudit, že se bude jednat o jeho poslední projekt?

Kdo je Kazma?

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, je český internetový producent, influencer a moderátor. Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole – Evropský polytechnický institut, s.r.o.. Později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou nedostudoval. Od roku 2008 působil jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. Moderoval také pořad Ranní mejdan na Fajn rádiu.

Jako průkopník videí na českém internetu ve své One Man Show zpovídal známé tváře českého showbyznysu. V roce 2015 společně s kolegou Markusem Krugem změnil koncept talkshow na velkolepou show se žlutým trojúhelníkem v logu a začali vytvářet v české internetové produkci dosud nevídané kousky, mnohdy s mezinárodním přesahem.

Vzpomínka na soutěž o Range Rover

Kazmova soutěž „zakopal jsem auto“ se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Máme už mnoho indicií, které vedou k upřesnění lokality zakopaného kontejneru. Zapojit se do soutěže můžete i vy. Stačí poslat jednu SMS nebo se zaregistrovat přímo na webu. Kde přesně Kazma zakopal svůj osobní automobil? Co budete potřebovat k jeho vykopání?

PO DLOUHÉM OBDOBÍ VLÁDNÍCH OMEZENÍ MŮŽEME KONEČNĚ ZAČÍT! PRÁVĚ JSME OFICIÁLNĚ SPUSTILI ODPOČET DO ZAČÁTKU HRY.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Tyto otázky si zodpovíme v tomto článku. První důležitou informací pro výhru osobního automobilu a jednoho milionu korun je to, že musí být výhra nalezena nejdříve v 11.10.2020 v 12:00. Soutěžící dále nesmí na internetu nebo sociálních sítích šířit možné informace nebo indicie k nalezení zakopaného auta.

Pokud nějaké informace někde zveřejníte, jste automaticky vyřazeni ze soutěže. Tato skutečnost se nesmí dostat k provozovateli soutěže i zpětně, o výhru včetně finančních prostředků můžete přijít i po skončení soutěže.

Kde je zakopaný osobní automobil?

Kazmův tým po Česku nalepil indicie na značky. Ty se však v posledních dnech ztrácí, protože porušují zákony. Na značce vždy najdete písmeno, číslo a číslo mobilního telefonu. My jsme si pro vás připravili poslední známé indicie. Zda se jedná o oficiální indicie doteď není známo. Hodně se spekuluje o Plzni, potažmo o místu v okolí plzeňského Prazdroje. Kazma ve stories totiž vylil pivo na zem. Zda se jedná o důležitou informaci zatím není známo.

Kazma film ke stažení ZDARMA

34 komentářů u „Kazma film ke stažení ZDARMA

 • 19. 8. 2023 (11:36)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  mohu poprosit o link ke stažení filmu, popř kod do trezoru ? děkuji uctivě

  Reagovat
  • 20. 8. 2023 (21:43)
   Trvalý odkaz

   🤣🤣🤣 kód od trezoru vám fakt nikdo nedá 🤣🤣🤣

   Reagovat
  • 25. 8. 2023 (18:52)
   Trvalý odkaz

   Kód je : 1226383592. Ale nikomu to neříkej,jo? Děkuji uctivě

   Reagovat
   • 24. 9. 2023 (18:57)
    Trvalý odkaz

    Ahoj lidi porad mi to hazi chybu kdyz dam nahrat fotku ,,Unable to get presigned urls…nevite nekdo co s tim? Diky Andy

    Reagovat
 • 24. 8. 2023 (3:28)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  Vidím , ale bez titulky. Někdo maji zájem v kině? Třeba ja chci zkusit, proto jsem nešlyici. Velké a smulné. 👂🏽🚫

  Reagovat
 • 24. 8. 2023 (23:03)
  Trvalý odkaz

  Poprosím taky odkaz, případně informace kde si ho můžeme koupit nebo půjčit v digitální nebo fyzické formě.

  Reagovat
  • 31. 8. 2023 (9:31)
   Trvalý odkaz

   Zdravím všechny, co chtějí film stahovat nebo streamovat. Taková možnost není a v budoucnu ani nebude. Film je možné vidět pouze v kinech. V každém sále stojí po celou dobu ochranka, tedy film, ani jeho část, nikdo nenatočí. Film se spouští pouze v časech promítání, navíc pod heslem a ve speciálním prostředí, tedy ani nemůže být ukraden kinem.
   Zaplaťte a podpořte tak tvorbu týmu lidí, který 4 roky pracoval na tom, abyste se mohli Vy 100 minut bavit. Navíc by byla škoda o to přijít v domnění, že film uvidíte někde později jinde než v kině…

   Reagovat
   • 23. 9. 2023 (21:59)
    Trvalý odkaz

    Ochranka tam není ale v každém sále sedí Chuck Norris 😀 Jinak dobrý pokus s tou ochrankou 🙂

    Reagovat
   • 26. 9. 2023 (22:23)
    Trvalý odkaz

    Hezký večer, tak mi byli nakonec 5x…peněz sice nemáme na zbyt, ale tohle jsme museli vidět víckrát 🤩…dokonce jsme včera v Kolíně dostali i kartičky…měli jich opravdu hodně…takže je možné, že ta bez kódu mohla být ještě někde v kině….i tak jsme si to super užili, protože je to pecka film….moc děkujeme za super zážitek a ať se další akce daří…třeba liliput ve Ferrari byl hodně vtipnej😅…vše z povzdálí sledujeme a možná víme i něco víc, než se zdá 😎…

    Reagovat
 • 29. 8. 2023 (9:59)
  Trvalý odkaz

  odkaz ke stažení filmu zdarma neexistuje ani existovat nebude musíš jít do kina

  Reagovat
 • 29. 8. 2023 (19:58)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, som zo Slovenska. O Kazmovi som predtým nepočula, no na film som bola už 3x, veľmi ma baví a rada sa hrám. Škoda že neni vydieť aj odpočet na stránke. Môžem poprosiť link ma stiahnutie filmu one man show the movie zadarmo. Ďakujem Kaťa

  Reagovat
 • 21. 9. 2023 (23:42)
  Trvalý odkaz

  Prosíme o link ke stažení filmu …přesto,že bylo jasně řečeno, že bude jen v kině…už se tam bohužel nedostaneme a rádi bychom ho viděli po 5…je to prostě skvělý zážitek 😎👍 děkujeme skupina domškoláků od Šibáku 🙋😸

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *