Věnuj zvýšenou pozornost v části filmu, kde se Kazma baví se svou přítelkyní o hře Mathesso a také v části, kdy se baví o šachách. #kazma #onemanshow #kazma_kazmitch #thefinalgame #omsthemovie

KAZMA KAZMITCH

Kazmova soutěž o milion dolarů je hitem na sociálních sítích. Lidé se snaží vyluštit šifru, která vede ke trezoru s milionem dolarů, a sdílejí své nápady a tipy.

Šifra je vyobrazena na betonovém monumentu, který Kazma umístil v Lysé nad Labem. Monument je vysoký 15 metrů a váží 10 tun. Je vyzdoben různými symboly a nápisy, které je potřeba rozluštit, aby se získalo heslo ke trezoru.

Lidé se šifry snaží vyluštit různými způsoby. Někteří se dívají na film Onemanshow: The Movie, ve kterém je šifra ukryta. Jiní se obracejí na odborníky na šifry a kryptogramy. A ještě jiní se prostě baví tím, že se snaží šifru vyluštit sami.

Soutěž o milion dolarů je pro mnohé lidi zábavou. Je to příjemné rozptýlení od každodenních starostí. A pro některé je to také příležitost vyhrát velké peníze.

Ať už se lidé soutěže účastní z jakéhokoli důvodu, je jasné, že Kazma s ní dokázal pobláznit české sociální sítě. Jeho soutěž je teď jedním z nejdiskutovanějších témat na internetu.

Je jen otázkou času, kdy bude šifra vyluštěna a milion dolarů bude vyplacen. Až se to stane, bude to jistě velký okamžik pro všechny, kteří se o soutěž zajímají.

Zde jsou některé z tipů a domněnek, které lidé sdíleli:

  • Šifra je založena na šachových figurkách.
  • Šifra je založena na číslech v filmu Onemanshow: The Movie.
  • Šifra je založena na datech narození Kazmových přátel a rodiny.
  • Šifra je založena na Kazmových minulých videích.
  • Šifra je založena na Kazmově vlastním životě.

Je jen na každém jednotlivci, aby se rozhodl, které tipy a domněnky jsou pro něj nejpravděpodobnější. Ale jedno je jisté: soutěž o milion dolarů je skvělá zábava a všichni si ji užíváme!

Kazma šifra + rady a nápověda ke kazmově filmu
Štítky:                    

3 komentáře u „Kazma šifra + rady a nápověda ke kazmově filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *