Film ONEMANSHOW: The Movie od Kamila Bartošky alias Kazmy se stal nejúspěšnějším českým filmem v historii. Za první víkend ho vidělo 290 tisíc diváků. To je úžasný výsledek, který svědčí o popularitě Kazmových videí a jeho schopnosti bavit diváky.

Je však otázka, zda je film i kvalitní. Někteří kritici poukazují na řadu nedostatků, které mohou kazit zážitek z filmu.

Nesmysly v ději

Příběh filmu je poměrně jednoduchý. Kazma se snaží najít poklad, který mu odkázal jeho dědeček. Cestou se setká s řadou překážek a absurdních situací.

Někteří diváci si však všimli, že některé části příběhu jsou nesmyslné nebo nevysvětlené. Například Kazma se v jedné scéně dostane do vězení, aniž by porušil zákon. V jiné scéně se mu podaří vyhnout se smrti, i když by to v reálném světě bylo prakticky nemožné.

Podezřelá soutěž

K propagaci filmu Kazma uspořádal soutěž, ve které se soutěžilo o 100 tisíc korun. Soutěž byla však poznamenána řadou pochybností. Například se ukázalo, že Kazma měl veškeré výherce na seznamu už předem.

To vedlo k obviněním, že soutěž byla zinscenovaná. Kazma se však hájil tím, že soutěž byla v pořádku a že výherci byli vybráni náhodně.

ONEMANSHOW: The Movie je bezpochyby úspěšný film. Je však otázka, zda je i kvalitní. Některé nedostatky, jako jsou nesmysly v ději nebo podezřelá soutěž, mohou kazit zážitek z filmu.

Zde jsou některé konkrétní příklady nedostatků, které kritici poukazují:

 • Kazma se v jedné scéně dostane do vězení za to, že si vyfotil policistu. To je však protizákonné pouze v případě, že je policie v akci.
 • V jiné scéně Kazma přežije pád z útesu, i když by to v reálném světě bylo prakticky nemožné.
 • Soutěž o 100 tisíc korun byla poznamenána řadou pochybností. Například se ukázalo, že Kazma měl veškeré výherce na seznamu už předem.

Co si o tom myslíte vy?

Je ONEMANSHOW: The Movie dobrý film? Nebo je to jen marketingový tah, který nezaručuje kvalitu?

Co všechno je špatně na Kazmově filmu?
Štítky:                        

3 komentáře u „Co všechno je špatně na Kazmově filmu?

 • 5. 9. 2023 (23:25)
  Trvalý odkaz

  Na mě měl film pozitivní emoce. Ve filmu ukazuje realitu a že láska je největší bohatství. Zda tam byly chyby nebo nebyly mi bylo fakt jedno. Jde o pointu filmu. Jen to pochopit 😎💲💔A kecy v kleci, přátelé a rodina, co film viděli, tak si to chválili. Takže závist, že je úspěšný. 🤮🙄

  Reagovat
 • 23. 9. 2023 (10:00)
  Trvalý odkaz

  Jelen je kód kazma napíšešmy první číslo kódu prosim

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *