Krug exkluzivně o Kazmovi: Hru z filmu jsem vymyslel já, spolupracovat už nebudeme

Markus Krug, bývalý režisér One Man Show, poskytl rozhovor pro redakci Antiyoutuber.cz. V něm popsal svůj vztah s Kazmou a svůj názor na jeho nový film.

Krug tvrdí, že odchod z One Man Show byl pro něj nevyhnutelný, protože se jeho cesty s Kazmou rozešly. Podle něj Kazma šel hlavně za penězi a Krug se nechtěl podílet na jeho show, která byla podle něj naplněna nadsázkou a falešností.

Krug také uvedl, že za konceptem hry, která byla součástí One Man Show, stojí on. Doufá, že Kazma ji neznehodnotil komerčními partnery a monetizací.

Na Kazmův nový film One Man Show: The Movie Krug zatím neviděl, ale doufá, že je kvalitní.

crug vs kazma

Markus Krug, bývalý režisér One Man Show, v rozhovoru pro server Blesk.cz uvedl, že hru z filmu One Man Show: The Movie vymyslel on sám. Kazma se k tomu dosud nevyjádřil.

Krug v rozhovoru uvedl, že hru vymyslel v roce 2019, kdy s Kazmou pracoval na One Man Show. Původně se měla hra jmenovat One Man Show: The Game a měla být vydána v roce 2020.

„Hru jsem vymyslel já,“ řekl Krug pro Blesk.cz. „Kazma se do toho pak vložil a pomohl mi ji dotáhnout do konce.“

Krug uvedl, že s Kazmou spolupracoval dobře, ale že v poslední době se jejich cesty rozešly. „Spolupracovat už nebudeme,“ řekl. „Máme jiné vize.“

Kazma se k tomu dosud nevyjádřil.

Krug exkluzivně o Kazmovi
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *