Kazma Kazmitch

Přísně utajovaný projekt, na kterém jsme pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality.

O tom, že se fanoušci na novou ONEMANSHOW opravdu těší, svědčí rekordní předprodeje a nasazení v kinech – žádný jiný film v historii české kinematografie neměl tolik nasazených projekcí a prodaných vstupenek v předprodeji. Unikátní na tom je i fakt, že se nám těchto rekordních čísel podařilo dosáhnout i přesto, že nikdo netušil, o čem vlastně celý film je, či dokonce zda skutečně existuje.

Kazma Kazmitch je český youtuber, herec a komik. Narodil se 26. května 1985 v Kroměříži. Na YouTube začal v roce 2017 a rychle se stal jedním z nejsledovanějších českých youtuberů. Jeho videa mají miliony zhlédnutí a Kazma má přes 2 miliony odběratelů.

Kazmitchovy videa jsou většinou komediální, ale také se věnuje hraní her a různým vlogům. Je známý svým humorem a improvizačními schopnostmi.

V roce 2018 Kazma natočil svůj první celovečerní film Každý krok se počítá. Film byl komerčním úspěchem a Kazma byl nominován na několik ocenění.

Kazma Kazmitch je oblíbený u lidí všech věkových kategorií. Je považován za jednoho z nejtalentovanějších českých youtuberů a jeho videa jsou oblíbená po celém světě.

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, (* 26. května 1985 Kroměříž) je český internetový producent, influencer[1] a moderátor. Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole – Evropský polytechnický institut, s.r.o.. Později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou nedostudoval.[2][3] Od roku 2008 působil jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. Moderoval také pořad Ranní mejdan na Fajn rádiu.[4] Jako průkopník videí na českém internetu ve své One Man Show zpovídal známé tváře českého showbyznysu. V roce 2015 společně s kolegou Markusem Krugem změnil koncept talkshow na velkolepou show se žlutým trojúhelníkem v logu a začali vytvářet v české internetové produkci dosud nevídané kousky, mnohdy s mezinárodním přesahem.

Kazma Kazmitch milion dolaru

Velkolepé a šílené. Kazma šokuje tajně natočeným filmem za 72 milionů. Projekt provází bezpečnostní opatření. Po více než půlroční odmlce se na scénu vrací provokatér Kamil Bartošek (38) známý jako Kazma. Internetový fenomén, jehož videa mají miliony zhlédnutí a vyvolávají kontroverzní přijetí, uvede do kin celovečerní film. Dlouho připravovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali v nejpřísnějším utajení 4 roky, se 17. srpna 2023 dočká svého velkého odhalení v českých kinech. Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila. Jeho slavné kousky a skandály trhaly na internetu miliónové rekordy v počtu zhlédnutí a ohromovaly diváky svou drzostí. Mezi jeho nejslavnější akce patří nabourání se do pořadu Prostřeno, nastrčení falešného Jima Carreyho na galavečer Českých lvů nebo infiltrace na stadion finále MS v Rusku uvnitř kufru jednoho z výstavních vozů. Teď přichází Kazma se svou legendární ONEMANSHOW v plnohodnotném celovečerním formátu a podle svých slov se chystá zbourat česká kina. Oficiální informace jsou minimální, není jasné, o čem film bude, a sám Kazma tvrdí, že se to diváci dozví až v kinech. Neexistují zatím žádné veřejně dohledatelné informace o obsahu, hercích, ani štábu, který film natáčel. Je to velkolepé, je to šílené a je to film, který změní pravidla hry celé kinematografie. Nic podobného tady ještě nikdo nikdy neudělal. Řadě lidí vyrazí dech, víc k filmu nemohu říct,“ uvádí v oficiálním vyjádření majitel a ředitel Bontonfilmu Martin Palán. Na čem Kazma a jeho obávaný tým pracovali déle než 4 roky, koho zase napálil a o jak velký skandál půjde tentokrát, mohou Kazmovi fanoušci pouze spekulovat. Celý projekt provázejí zvláštní bezpečnostní opatření, celovečerní podoba internetového fenoménu budí velká očekávání a má nakročeno na filmovou událost roku. Lidé také velmi spekulují, že právě Kazma stojí za tajemnými symboly, které se objevují po celém Česku. A to nejen na billboardech, ale také zdech. Tahle na první pohled šifra narušila i videoprojekci turnaje Clash of the Stars nebo festivalu Rock for People. V Lysé nad Labem se pak přes noc zjevil záhadný betonový monument s tajemnými symboly, který zaskočil místní obyvatele.

Chystá Kazma podvod na diváky? Premiéra ONEMANSHOW: The Movie se blíží

Kazma se znovu zapisuje do historie české kinematografie. Kromě podvodu s falešným Jimem Carreym na Českých lvech se mu nyní povedlo prolomit rekord v předprodeji vstupenek na tuzemský film. Distribuční premiéra jeho utajovaného snímku ONEMANSHOW: The Movie je v plánu na příští čtvrtek, vybraní hosté ho však zhlédnou už v úterý. Pokud ovšem nějaký film existuje.

Jak už se totiž v minulosti mnohokrát ukázalo, od Kazmy můžeme čekat cokoliv. Ne nadarmo se o něm často píše jako o mystifikátorovi, provokatérovi nebo dokonce podvodníkovi. Stačí si vzpomenout na televizní skandál s pořadem Prostřeno nebo fingovanou autonehodu, ke které přijel Leoš Mareš. Tentokrát však Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek slibuje, že v kinech na diváky film opravdu čekat bude.

Potvrdil to znovu i v podcastu Čestmíra Strakatého: „Můžu všechny ubezpečit, že 17. srpna v kinech uvidí opravdový, plnohodnotný, stominutový film.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/kazma-kazmitch-kamil-bartosek-onemanshow-the-movie.A230811_101538_filmvideo_kiz

Kazma

1 komentář u „Kazma

  • 17. 8. 2023 (11:01)
    Trvalý odkaz

    Hej Kazmo nával milión chci si koupit airsoftku pls pls pls dík daddy

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *